Het Deflector FM40 spatbord kan op de verende voorvork van mountainbikes of e-bikes worden gemonteerd om de fiets en de fietser effectief te beschermen tegen water- en modderspatten. De met rubber beklede klittenbandstroken maken de montage eenvoudig, effectief en universeel. Het chique, subtiele ontwerp past perfect bij de esthetiek van de fiets. De Deflector FM40 is geschikt voor bijzonder brede banden tot 3,0". Hij is vervaardigd uit robuust technisch kunststof. De zijstukken bieden een unieke bescherming van de vorkbuizen tegen vuil. Dankzij de lengte en stabiliteit kunt u bij elke rijstijl en elk weertype zorgeloos rijden.
Met een adapter voor vorken met draad in de vorkbrug kan het spatbord ook vast worden gemonteerd. Er zijn twee adaptermodellen apart verkrijgbaar: de FZ01, compatibel met Fox 32, 34, 36, 38, 40 (2021), AWL, Öhlins, SR Suntour en Marzocchi (met Fox-vering), en de RZ01 voor Rockshox Zeb, Domain (2021) en Lyrik, Pike (vanaf 2023), AWL, Recon 35 Gold RL, Silver R en TK.
| Productnaam: | Zéfal Deflector FM40 MTB-spatbord |
| Fabrikant: | Zéfal |
| Artikelnummer: | ZEF765982 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Kunststof |
| Afmetingen (L/W/H): | 560/90/170mm |
| Toepassingsgebied: | MTB |
| Fietswielmaat: | 27,5" / 650B (584mm), 28" (622mm), 29" (622mm) |
| Bevestiging spatbord: | Vork |
| Uitvoering spatbord: | # Front, Quick release / hook & loop fastener |
| Geschikte bandenafmetingen: | 76mm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 156g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 2504 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 3420586603421 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.zefal.com |