De Pathfinder Large Light is een lichtgewicht rugzak die is ontworpen voor betere prestaties en betrouwbaarheid in de buitenlucht. Deze compacte rugzak heeft een lichtgewicht frame en wordt geleverd met een draagtas voor gemakkelijk transport. Dankzij het kleine pakvolume is hij een praktische keuze voor diverse outdoor-activiteiten. Netpanelen zorgen voor een betere ventilatie en meer comfort, terwijl de ondersteunende rug hem ideaal maakt om in te ontspannen en te eten. Het duurzame aluminium frame zorgt voor betrouwbaarheid en dankzij bevestigingspunten aan de zijkant is hij compatibel met andere Robens-accessoires, zoals de fleshouder. De brede voeten bieden stabiliteit op zachte ondergrond en vergroten de algehele functionaliteit van de rugzak.
| Productnaam: | Robens Pathfinder Large Light Opvouwbare campingstoel - Zwart |
| Fabrikant: | Robens |
| Artikelnummer: | ROB766433 |
| Activiteit: | Outdoor |
| Afmetingen (L/W/H): | 490/480/680mm |
| Maximale belasting: | 120kg |
| Maat verpakking (L/W/H): | 320/120/90mm |
| Aantal personen: | 1 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 855g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 490111 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 5709388159892 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.robens.de/ |