De Outwell Dreamcatcher Single-matras combineert praktische functies en een slim ontwerp om koppels, gezinnen en kampeerders die van comfort houden een betere nachtrust in de buitenlucht te bieden. De innovatieve uitsparingen in de horizontaal gelegen steunzones verminderen het gewicht en de pakmaat, zonder dat dit ten koste gaat van de stabiliteit of het comfort. Samen met de zachte, geruisloze polyester bovenlaag in perzikkleur en de statische zijwanden biedt dit matras evenwichtige ondersteuning en een hoogwaardig ligoppervlak.
Een dubbel Flat-High-Flow-ventiel zorgt voor moeiteloos opblazen en leeglaten, terwijl de compacte maat van de verpakking en de meegeleverde tas het transport vergemakkelijken. Uiteraard is het matras ook PFAS-vrij voor een veiliger gebruik.
| Productnaam: | Outwell Dreamcatcher Single Slaapmat 12 cm - blauw |
| Fabrikant: | Outwell |
| Artikelnummer: | OWL766791 |
| Activiteit: | Outdoor |
| Geslacht: | Uniseks |
| Afmetingen (L/W/H): | 2000/750/120mm |
| Aanbevolen lichaamslengte: | 195cm |
| Maat verpakking (L/W/H): | 780/200/200mm |
| Seizoen: | All Season |
| Warmteweerstand (R-waarde): | 10.5 |
| Aantal personen: | 1 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Blauw |
| Gewicht: | 3600g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 400138 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Uitvoering slaapmat: | Slaapmat, Luchtbedden |
| GTIN's: | 5709388158246 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.outwell.com/de-DE |