De Outwell Merapi Pro Duo Deluxe is voorzien van grote, afneembare, geëmailleerde pannendragers, krachtige branders van roestvrij staal en maakt gebruik van EN417-gaspatroonnen met schroefdraad en zelfafdichting. Elke brander heeft een individuele piëzo-ontsteking en een regelaar voor nauwkeurige warmteregeling. De opvouwbare poten bieden extra werkruimte en een comfortabelere werkhoogte. Het ontwerp omvat geïntegreerde opbergruimte voor de regelaar en de slang, evenals een robuust deksel met ingebouwde windbescherming. De meegeleverde lichtgewicht, geribbelde aluminium grillplaat met keramische coating maakt het eenvoudig om gezondere gegrilde maaltijden te bereiden met perfecte grillstrepen op vlees, vis, kip en groenten.
| Productnaam: | Outwell Merapi Pro Duo Deluxe Koker - zilvergrijs |
| Fabrikant: | Outwell |
| Artikelnummer: | OWL766804 |
| Activiteit: | Outdoor |
| Materiaal: | Staal, Roestvrij staal |
| Afmetingen (L/W/H): | 550/320/95mm |
| Uitvoering kooktoestel: | Kooktoestel met externe gastoevoer |
| Brandstof: | Gas |
| Aansluitsysteem kooktoestel: | Schroefpatroon |
| Vermogen kooktoestel: | 3000W |
| Verbruik: | 218g/h |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Grijs |
| Gewicht: | 5100g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 651270 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 5709388147400 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.outwell.com/de-DE |