De Outwell Sleepnest-mat is ontworpen voor stellen en gezinnen die op zoek zijn naar superieur comfort outdoor. De luxe zone-ondersteuning met geïntegreerde uitsparingen zorgt voor ergonomisch comfort en vermindert het gewicht en de maat van de mat. De duurzame TPU-constructie met stretchpolyester biedt een zacht, stabiel oppervlak, terwijl de 3D-vorm met diep profiel het slaapcomfort verhoogt. Met extra grote schuimholtes en PFAS-vrije materialen biedt de Sleepnest-mat gemak, comfort en duurzaamheid voor elke reis.
| Productnaam: | Outwell Sleepnest Single Slaapmat 10 cm - green |
| Fabrikant: | Outwell |
| Artikelnummer: | OWL766810 |
| Activiteit: | Outdoor |
| Geslacht: | Uniseks |
| Afmetingen (L/W/H): | 2030/750/100mm |
| Aanbevolen lichaamslengte: | 195cm |
| Maat verpakking (L/W/H): | 750/200/200mm |
| Seizoen: | All Season |
| Aantal personen: | 1 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Groen |
| Gewicht: | 3050g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 400143 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Uitvoering slaapmat: | Slaapmat |
| GTIN's: | 5709388160454 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.outwell.com/de-DE |