Duurzame, efficiënte bigwall-lus van stevig nylon.
| Productnaam: | Black Diamond Nylon Daisy Chain 18 mm Draagdoek - 140 cm |
| Fabrikant: | Black Diamond |
| Artikelnummer: | BDD767555 |
| Activiteit: | Klimmen |
| Geslacht: | Uniseks |
| Lengte x breedte: | 1140 x 18mm |
| textielmateriaal (klimtoebehoren): | Polyamid/Polyester |
| Toepassingsgebied klimmen: | Bergklimmen, Routes meerdere touwlengtes |
| Uitvoering lussen: | Daisychains en standlussen |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Rood |
| Gewicht: | 98g |
| GTIN's: | 793661330882 |