De CNC-gefreesde 6000-serie legering bespaart gewicht zonder in te boeten aan sterkte. De corrosiebestendige stuurpenbouten en de klemmingen van de vorkschacht zijn opnieuw ontworpen voor een consistentere bevestiging. Dit zorgt ervoor dat je cockpit op zijn plaats blijft, zelfs op de ruigste trails, en dat je stuur alleen draait wanneer jij dat wilt.
Lengtes afgestemd op moderne geometrie.
De Turbine is verkrijgbaar in drie lengtes – 32 mm, 40 mm en 50 mm – en is geoptimaliseerd voor moderne geometrie. Of je nu de pasvorm van je cockpit aanpast of de stuurrespons afstemt, er is altijd een perfecte maat voor jouw fiets.
Personaliseer je fiets.
Maak je fiets echt van jou met acht levendige geanodiseerde kleuropties. Van onopvallend zwart tot opvallende tinten, de Turbine-stuurpen geeft je fiets een hoogwaardige afwerking en veel persoonlijkheid, die niet vervaagt of verslijt.
Het icoon. Verbeterd.
Maak kennis met de Turbine-stuurpen – vernieuwd, verfijnd en met de ijzersterke betrouwbaarheid die je kent en vertrouwt. Volledig machinaal bewerkt met strakkere lijnen en een ijzeren grip, is hij lichter, sterker en ziet hij er verdomd goed uit in het midden van je cockpit.
| Productnaam: | Race Face Turbine 35 Stuurpen - zwart |
| Fabrikant: | Race Face |
| Artikelnummer: | RCF768541 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | E-bike, MTB, Enduro, Downhill, All-Mountain |
| Diameter stuurklem: | 35 mm |
| Rise: | 0mm |
| Klemhoogte stuurpen: | 42mm |
| Stuurpenhoek: | 0° |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 126g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Stuurpen Uitvoering: | Ahead |
| Diameter vorkbuis - Bovenste: | 1 1/8“ |
| Gewichtslimiet: | 150kg |
| GTIN's: | 821973517001, 821973517087, 821973517186 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.raceface.com/ |