Het ergotec EP-M-pedaal is een hoogwaardig pedaal van robuust polypropyleen, dat speciaal is ontwikkeld voor gebruik bij (e-)trekking, (e-)SUV en (e-)mtb-crosscountry. Met een maat van 103 mm x 100 mm biedt het pedaal een ruim treedoppervlak. De concaaf vorm zorgt voor een optimale krachtoverbrenging, terwijl de geïntegreerde pinnen zorgen voor uitstekende grip. Een robuuste 7 mm CroMo-as garandeert optimale stabiliteit en duurzaamheid. Het EP-M-pedaal is uitgerust met hoogwaardige IGUS-glijlagers en zorgt voor soepele en duurzame prestaties. Bovendien beschikt het pedaal over reflectoren met K-nummer, die zorgen voor extra veiligheid in het verkeer.
| Productnaam: | Ergotec EP-M Pedaal |
| Fabrikant: | Ergotec |
| Artikelnummer: | ERT769139 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Toepassingsgebied: | Trekking, E-bike, MTB |
| Uitvoering pedaal: | Flatpedal / Platformpedaal |
| Platformgrootte: | 103 x 100mm |
| Schroefdraadmaat pedaal: | 9/16" |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 350g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 86074001 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Materiaal pedaalas: | Roestvrij staal |
| Materiaal pedaallichaam: | Kunststof |
| Gewichtslimiet: | 160kg |
| GTIN's: | 4016538120802 |
| Pagina van de fabrikant: | https://www.ergotec.de/ |