Het volledig nieuwe ontwerp maakt de Rocky Mountain Altitude nog sneller dan ooit tevoren. Door de verhoogde stijfheid en een lager zwaartepunt zijn de prestaties naar een hoger niveau getild. Dankzij de fijn afgestelde veercurve en geconcentreerde veermassa kan de fiets oneffenheden efficiënt opvangen, waarbij het achterwiel ook onder belasting contact met de grond houdt. De lineaire veercurve biedt ondersteuning met minimale ongewenste beweging of hardheid. Middelgrote tot grote schokken worden effectief geabsorbeerd, zonder dat dit ten koste gaat van de snelheid of controle.
Elke framemaat is voorzien van bijzondere demperinstellingen. Rocky Mountain gebruikt drie verschillende achterframehoeken om de lengte van het achterframe optimaal aan te passen aan de betreffende framemaat. Fietsen met framemaat Small kunnen zo perfect worden geoptimaliseerd voor lichtere rijders.
| Productnaam: | Rocky Mountain ALTITUDE A70 SRAM - Mountainbike - 2026 - 29" - zwart / zwart |
| Fabrikant: | Rocky Mountain |
| Artikelnummer: | RMO773082 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | MTB, Enduro |
| Ketting: | SRAM Eagle 70 Transmission |
| Cassette: | SRAM XS-1270 Eagle Transmission |
| Versnellingspook: | SRAM Eagle 90 Transmission |
| Achterderailleur: | SRAM Eagle 90 Transmission |
| Trapas: | SRAM DUB BSA 73mm MTB Wide |
| Kettingblad gradatie: | 32 |
| Crank: | SRAM Eagle 90 |
| Remmen: | TRP DH-R EVO PRO |
| Wielen: | DT Swiss E1900 |
| Zadelpen modell: | Tranz X +RAD2.0 Adjustable Dropper |
| Zadel: | WTB Solano Fusion Form 142 |
| Stuur: | Rocky Mountain AM | 780mm Width | 38mm Rise | 9° Backsweep | 5° Upsweep | 35 Clamp |
| Stuurpen: | Rocky Mountain 35 AM | 0° Rise |
| Vork: | Fox 38 Float EVOL GRIP X2 Factory |
| Balhoofd: | FSA ZS56/66 Reach Adjust |
| Frame: | FORM™ Alloy | RIDE-4™ Adjustable Geometry |
| Schakelsysteem (Fabrikant): | SRAM |
| Gradatie cassette: | 10-52 |
| Schakeling Type: | Ketting - Mechanisch |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 29" (622mm) |
| Handvatten: | ODI Elite Pro Lock On |
| Demper: | Fox DHX2 Coil Factory | 230x60mm |
| Zadelpen: | Vario-Zadelpen |
| Achterdriehoek: | Geveerd |
| Veerweg vork: | 170 mm |
| Banden: | Maxxis Assegai 2.5" WT 3C MaxxGrip EXO+ / Maxxis Minion DHR II 2.4" WT 3C MaxxTerra DD |
| Veerweg Frame: | 160mm |
| Rembediening: | Hydraulisch |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Type vork: | klassieke veervork |
| Artikelnummer van de fabrikant: | B0479 |
| Kabelplaatsing: | intern |
| Productserie: | Rocky Mountain - Altitude |
| Aantal Versnellingen: | 1 x 12 |
| Framevorm: | Diamant |
| GTIN's: | 770416011975, 770416012095 |
| Pagina van de fabrikant: | https://bikes.com/ |