Het Exustar E-PM215TI-pedal heeft een sterke, gesmede aluminium behuizing, een holle titanium as en een slank dubbel lagersysteem. De lagers bestaan uit afgedichte, Japanse industriële kogellagers en glijlagers.
De klem bestaat uit dubbelzijdig geperst staal en een rekstrookje maakt een eenvoudige en nauwkeurige afstelling van de klemspanning mogelijk. Inclusief schoenplaatjes.
Inhoud van de levering: 1 paar pedalen, E-C01F schoenplaatjes
| Productnaam: | Exustar E-PM215+TI Klikpedalen |
| Fabrikant: | Exustar |
| Artikelnummer: | EXU429751 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Toepassingsgebied: | MTB |
| Uitvoering pedaal: | Klikpedaal |
| Platformgrootte: | 81 x 55mm |
| Schroefdraadmaat pedaal: | 9/16" |
| Modeljaar: | 2025 |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 218g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Materiaal pedaalas: | Titanium |
| Materiaal pedaallichaam: | Aluminium |
| Gewichtslimiet: | 85kg |
| GTIN's: | 4713268568781 |
| Pagina van de fabrikant: | http://exustar.com |