Lichtgewicht vlak pedaal met met nylon versterkte kunststof behuizing en CrMo as.
| Productnaam: | CUBE ACID Pedals FLAT C2-CC - red |
| Fabrikant: | CUBE Equipment |
| Artikelnummer: | CUE507964 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Afmetingen (L/W/H): | 115/100/19mm |
| Toepassingsgebied: | MTB |
| Uitvoering pedaal: | Flatpedal / Platformpedaal |
| Platformgrootte: | 115 x 100mm |
| Schroefdraadmaat pedaal: | 9/16" |
| Modeljaar: | 2023 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Rood |
| Gewicht: | 350g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 93267 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Materiaal pedaalas: | Staal |
| Materiaal pedaallichaam: | Kunststof |
| GTIN's: | 4054571161253 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.cube.eu |