Uiterst veerkrachtige klaptafel met stevige aluminium constructie en bamboe tafelblad.
| Productnaam: | Outwell Custer L opvouwbare campingtafel - Brown |
| Fabrikant: | Outwell |
| Artikelnummer: | OWL520450 |
| Activiteit: | Outdoor |
| Afmetingen (L/W/H): | 1200/700/700mm |
| Maximale belasting: | 80kg |
| Maat verpakking (L/W/H): | 700/620/100mm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Bruin |
| Gewicht: | 11500g |
| GTIN's: | 5709388110329 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.outwell.com/de-DE |