Wintertraining, gemengd terrein of gewoon een extra lange zaterdagmiddag in de regen, Gavia Fondo brengt u betrouwbaar naar uw bestemming. Met de RR-E compound en Race Shield lekbescherming is de Gavia Fondo de eerste keuze voor een robuuste band met uitstekende grip, hoge kilometrage en maximale lekbestendigheid.
| Productnaam: | Giant Gavia Fondo 0 Tubeless Ready Tire 28-622 |
| Fabrikant: | Giant Equipment |
| Artikelnummer: | GIG522163 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Fietswielmaat: | 28" (622mm) |
| Type band: | Vouwband, Tubeless Ready |
| Luchtdruk: | 5.5-7.2bar |
| ETRTO: | 28-622 |
| Karkasdichtheid: | 170TPI/EPI |
| Bandbreedte: | 28 mm |
| Bescherming tegen lekrijden: | Race Shield |
| Bandenmateriaal: | RR-E Compound |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 330g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 340000227 |
| GTIN's: | 4713250841427 |