De
Dankzij de
Dankzij de bijpassende M30 bottom brackets van Praxis Works kan de crank in bijna elk frame gebruikt worden: BSA, BB90/92, BB30, PF30 en zelfs T47 bottom brackets zijn beschikbaar.
Opmerking: De as loopt taps toe van 30 mm naar 28 mm. Dit vereist de M30
Extra gewicht: 558g+/- | 170mm versie zonder kettingblad | specificatie fabrikant
Leveringsomvang: linker en rechter crankarm met as
| Productnaam: | Praxis Works Cadet M30 Gen2 Crank - zwart |
| Fabrikant: | Praxis Works |
| Artikelnummer: | PWO522483 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | MTB |
| Asprofiel trapas: | M30 - 28/30 mm holle as |
| Direct Mount Standard: | SRAM 3 gaten |
| Kettingbladbevestiging: | Direct Mount |
| Q-factor: | 177 mm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 558g |
| Lengte van de crank: | 170 mm, 175 mm |
| GTIN's: | 850009369628, 850009369611, 850009369635 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.praxiscycles.com/ |