Premium carbon voorwiel voor gravel gebruik.
Snel, efficiënt en licht voor lange ritten door de bergen, maar robuust en duurzaam voor heftige dagen over onvergeeflijke grindpaden: Het gloednieuwe CXR 1 Carbon voorwiel is de evolutie van veelzijdige wielprestaties.
Sinds de introductie in 2015 is Dynamic Balanced Lacing(DBL) een van de hoekstenen van GIANT wielen. DBL zorgt ervoor dat de spaken onder dynamische belasting een optimale spanning hebben, wat resulteert in een verbeterde duurzaamheid en aandrijvingsefficiëntie. De vergrote DBL-naafflens vergroot ook de spaakhoeken, waardoor de torsie- en laterale stijfheid toenemen voor een betere krachtoverbrenging en een stabielere sprint.
De geoptimaliseerde carbon lay-up van het GIANT CXR 1 wiel bestaat uit bijzonder sterke carbonvezels die alleen op de belangrijkste structurele punten zijn geplaatst. Dit resulteert in een uiterst stabiele wielset die de concurrentie verslaat met een superlichte 1398 g
Een soepele overgang van band naar haakloze velg voor optimale aerodynamica en een binnenbreedte van 25 mm, geschikt voor zowel 28-32C wegbanden als 40-50C gravelbanden, maken de CXR 1 wielset even snel als veelzijdig. Gecombineerd met de bredere verstijvingshoek van Dynamic Balanced Lacing, die stijfheid en kracht toevoegt, en de 54-tands DT 350 naaf, die onmiddellijke krachtoverbrenging biedt op snelle technische beklimmingen, herdefinieert de CXR 1 allrounder prestaties.
Haakloze velgen zorgen voor een rondere bandvorm voor betere grip en veiliger rijgedrag door een betere ondersteuning van de zijwand.
Leveringsomvang: 1x Giant CXR 1 Carbon Tubeless Disc 28 inch voorwiel.
| Productnaam: | Giant CXR 1 Carbon Tubeless Disc 28" - Voorwiel - Centerlock - 12x100 mm |
| Fabrikant: | Giant Equipment |
| Artikelnummer: | GIG550913 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Carbon |
| Toepassingsgebied: | Allroad / Gravel |
| Naven: | GIANT |
| Spaken: | Sapim CX-Ray |
| Velgen: | Hookless Tubeless |
| Fietswielmaat: | 28" (622mm) |
| Asstandaard: | 12x100 mm (VR) |
| Uitvoering fietswiel: | Voorwiel, Voorwiel 600-800 g, Standaardfietswiel |
| Remsysteem: | Centerlock/AFS |
| Type band: | Draadband, Vouwband, Tubeless Ready |
| ETRTO: | 25-622 |
| Breedte van de velg: | 31mm |
| Mondbreedte: | 25mm |
| Hoogte velgprofiel: | 35mm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 350000276 |
| Aantal spaakgaten: | 24 |
| GTIN's: | 4713250019451 |