Grote multifunctionele tas voor allround gebruik: de plunjezak doet evenzeer dienst als transporttas en reistas. Een indrukwekkend volume van 65 liter kan veel bagage bevatten voor kamperen, sporten en reizen. Dankzij de opbergbare, gevoerde en voorgevormde schouderbanden kan de CityDuffel 65 ook over langere afstanden comfortabel worden gedragen. De zijvakken, van binnen en buiten toegankelijk via een rits, houden uw portemonnee, mobiele telefoon en andere kleine voorwerpen altijd binnen handbereik.
De gevoerde handvatten aan beide zijden maken het gemakkelijk om de tas in te laden, zelfs als hij zwaar beladen is. De compressiebanden aan de zijkant bieden meer flexibiliteit - een mat of jas kan snel aan de buitenkant worden bevestigd of, omgekeerd, kan de hele tas worden samengeperst als hij licht beladen is. De margrietketting (externe lusband) kan worden gebruikt om extra karabiners en andere voorwerpen aan te bevestigen.
Het interieur is ook voorbereid voor alle gebruik: U kunt vuile was, schoenen of kleinere bagage in het onderste vak apart van de rest van het hoofdvak opbergen of het hele hoofdvak als één vak gebruiken - dankzij de ingenaaide, flexibele scheidingszak. Deze scheidingszak dient ook om ruimte te besparen bij het opbergen van de tas.
De duurzame materiaalmix van de CityDuffel 65 bestaat uit een gerecyclede polyamide en een polyester gemaakt van gerecyclede PET-flessen. Het gecoate oppervlak is vuil- en waterafstotend. Dit maakt deze plunjezak tot een veelzijdige en milieuvriendelijke reisgezel voor vele jaren. Het VAUDE Green Shape label staat voor een milieuvriendelijk, functioneel product gemaakt van duurzame materialen.
| Productnaam: | Vaude CityDuffel 65L Reistas - black |
| Fabrikant: | Vaude |
| Artikelnummer: | VAU561486 |
| Geslacht: | Uniseks |
| Activiteit: | Outdoor, Recreatie |
| Afmetingen (L/W/H): | 700/400/290mm |
| Maximale belasting: | 8kg |
| Volume: | 65l |
| Toegang hoofdvak: | Bovenaan |
| Sluiting rugzak: | Ritssluiting |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 1300g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Duurzaamheid: | Green Shape, Groene knop, Fair Wear Foundation |
| Tas - Versie: | Reistas / Reiskoffer, Sporttas |
| Zak - Toepassing & Kenmerken: | Notebook/Tablet |
| GTIN's: | 4062218269132 |