Ongecompliceerde donzen slaapzak voor kampeertrips en backpacken, perfect voor zowel de koelere overgangsperiode als de warme zomermaanden.
| Productnaam: | Mountain Equipment Olympus 450 Regular Slaapzak Dames ME-006082 - zip right - rhubarb |
| Fabrikant: | Mountain Equipment |
| Artikelnummer: | MOE565379 |
| Activiteit: | Outdoor |
| Geslacht: | Dames |
| Aanbevolen lichaamslengte: | 170cm |
| Maat verpakking (L/W/H): | 250/220/210mm |
| Seizoen: | Lente/herfst |
| Uitvoering slaapzak: | Donzen slaapzak |
| Isolatie: | Dons |
| Comfort temperatuur: | +1°C |
| Temperatuurlimiet: | -5°C |
| Extreme temperatuur: | -22°C |
| Vulgewicht: | 456g |
| Eigenschappen slaapzak: | Rits rechts, Met warmtekraag, Mummievormig |
| Aantal personen: | 1 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Rood |
| Gewicht: | 920g |
| GTIN's: | 5053817244209 |