Opvouwbaar, duurzaam en comfortabel slaapkussen met een foliecoating die de lichaamswarmte reflecteert.
| Productnaam: | Robens ZigZag Slumber Pro Isolatiemat - Groen |
| Fabrikant: | Robens |
| Artikelnummer: | ROB578446 |
| Activiteit: | Outdoor |
| Geslacht: | Uniseks |
| Afmetingen (L/W/H): | 1920/600/28mm |
| Maat verpakking (L/W/H): | 600/150/160mm |
| Warmteweerstand (R-waarde): | 2.4 |
| Aantal personen: | 1 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Groen, Zilver |
| Gewicht: | 620g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 5709388120984 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.robens.de/ |