De Wolf Tooth Resolve Dropper Post is de eerste zadelpen die gebruik maakt van een zelfontluchtende cartridge. Het is een van de lichtste dropper posts op de markt, heeft een zeer lage stapelhoogte, heeft een korte insteekdiepte en kan volledig thuis onderhouden worden via het Wolf Tooth Right to Repair programma.
| Productnaam: | Wolf Tooth Resolve Vario-Zadelpen - 30.9mm - zwart |
| Fabrikant: | Wolf Tooth |
| Artikelnummer: | WTC626956 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | MTB |
| Diameter zadelpen: | 30,9 mm |
| Zadelklem: | ronde steun |
| Type Zadelpen: | Zadelpen zonder offset, Telescopische Zadelpen |
| Uitvoering dropper post: | voor interne routing, Levering zonder remote, Slag 100 - 125 mm, Slag 126 - 150 mm, Slag > 150 mm, Bediening mechanisch |
| Modeljaar: | 2024 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 544g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Gewogen versie: | 200mm |
| Gewichtslimiet: | 120kg |
| GTIN's: | 810006806243, 810006806250, 810006806267 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.wolftoothcycling.com |