Met indrukwekkende verlichtingstechnologie verpakt in een ingenieuze aluminium behuizing, werpt het een onvergelijkbaar breed en homogeen lichttapijt op de weg. Dit past zich dynamisch aan de rijsituatie aan dankzij de geïntegreerde digitale bochtverlichting.
De Briq-XL koplamp zorgt voor een revolutie op de e-bike met digitale bochtverlichting. De bochtverlichting schakelt afhankelijk van de stuurhoek en de hellingshoek van de fiets in en zorgt zo voor een briljante verlichting in de bochten. Tegelijkertijd wordt het licht aan de buitenkant van de bocht verminderd om tegemoetkomend verkeer niet te verblinden.
De Briq-XL koplamp combineert een grote reflector en zijn LED-kootje met slimme regelelektronica. Dit zorgt niet alleen voor een nieuwe dimensie fietslicht met een scherpe scheidingslijn, maar ook voor een hoge energie-efficiëntie en duurzaamheid. Het grootlicht en de vier lichtstanden kunnen intuïtief worden bediend met de ergonomische stuurschakelaar.
De Briq-XL heeft een grote, hoogwaardige en functionele aluminium behuizing. De perfecte bescherming voor het binnenwerk van de koplamp. Drie lichtopeningen aan elke kant zorgen voor een hoge zijdelingse zichtbaarheid. De stijlbepalende designtaal van de Briq-serie geeft elke fiets net dat beetje extra, terwijl de dynamisch geplaatste koelribben ook voor voldoende koeling zorgen. De indicatieleds voor grootlicht en bochtverlichting en Bluetooth zijn aan de achterkant in het gezichtsveld van de rijder geïntegreerd.
De Briq-XL koplamp kan via Bluetooth worden gekoppeld met de Busch+Müller app om het lichtveld aan te passen. Naast de drie voorgeïnstalleerde modi, City, Road en Offroad, kunnen functies zoals dimlicht/grootlicht progressie, dagrijlicht, lichtbreedte en breedte worden aangepast onder "Mijn modus". Er kunnen maximaal vier modi (twee per knop) worden geconfigureerd met de app op de Bluetooth stuurknop.
| Productnaam: | Busch + Müller E-Bike Fietslamp Vooraan BRIQ-XL E, E-25 - 156-01 - zwart |
| Fabrikant: | Busch + Müller |
| Artikelnummer: | BUS700013 |
| Conform verkeersreglement: | ja |
| Activiteit: | Fietsen |
| Afmetingen (L/W/H): | 74/94/64mm |
| IP-beschermingsklasse: | IP67 |
| bevestigingspositie: | Stuur |
| Maximale lichtstroom: | 8500lm |
| Helderheid op 1 m afstand: | 220lux |
| Uitvoering fietsverlichting: | Voorlamp |
| Stroomvoorziening: | E-bike |
| Eigenschappen fietsverlichting: | Dagrijverlichting, Grootlicht |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 320g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 156-01 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 4006021015012 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.bumm.de |