De E-Crosstrail SL is een dynamische en stabiele trail en enduro wielset. De lichtgewicht en robuuste aluminium velgen hebben een lage massatraagheid en verbeteren daardoor de acceleratie en controle op je e-MTB. De FORE & PFP technologieën maken van de Crosstrail SL een onverwoestbaar trailwiel.
| Productnaam: | Mavic E-Crosstrail SL Wielset - 29" | Aluminium | Hookless | 6 Gaten - 15x110mm | 12x148mm Boost - SRAM XD |
| Fabrikant: | Mavic Parts |
| Artikelnummer: | MAV700090 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | E-bike, MTB, Enduro, Trail |
| Naven: | Infinity Hub | QRM Auto |
| Spaken: | steel | extra flat |
| Aantal Versnellingen - achteraan: | 11, 12 |
| Fietswielmaat: | 29" (622mm) |
| ASTM: | Categorie 4 |
| Asstandaard: | 15x110 mm Boost (VR), 12x148 mm Boost (HR) |
| Uitvoering fietswiel: | Set fietswielen, Set fietswielen > 1700 g, Standaardfietswiel |
| Vrijloop: | XD (SRAM 11/12s MTB) |
| Remsysteem: | Schijf met 6 gaten |
| Type band: | Tubeless UST |
| Geschikte bandenafmetingen: | 52-76mm |
| ETRTO: | 30-622 |
| Mondbreedte: | 30mm |
| Hoogte velgprofiel: | 22mm |
| max. systeemgewicht: | 150kg |
| Freewheel-systeem: | Instant Drive 360 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 1975g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | P00081505 |
| Aantal spaakgaten: | 28 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 3701380917441 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.mavic.com |