De absolute VAUDE-klassieker onder de tenten! Geen enkele andere VAUDE-tent is zo snel en eenvoudig op te zetten: leg de tent op de grond, bevestig de DAC-stokkenset aan de elastieken en klaar! Hierdoor is de Mark 3-persoons trekkingtent flexibel, zelfstaand, weerbestendig en trekt hij zichzelf altijd weer strak. Door de elastische ophanging aan de buitenste tentstokken absorbeert de tent windvlagen en andere schokken. Hij is ontworpen voor mensen die in de lengte slapen en staat stabieler dankzij de kunststof onderdelen voor de stangen.
Een waslijn en twee tasjes in de tent zorgen voor extra comfort.
Het VAUDE Green Shape-label staat voor een milieuvriendelijk, functioneel product van duurzame materialen.
| Productnaam: | Vaude Allround Mark 3P Tent - agave |
| Fabrikant: | Vaude |
| Artikelnummer: | VAU705670 |
| Toepassingsgebied tent/zeil/hangmat: | Trekking |
| Constructie tent: | Tunnel |
| Aantal personen: | 3 |
| Tent minimum gewicht: | 3250g |
| Tent maximaal gewicht: | 3580g |
| Ingangen: | 2 |
| Haringen: | 12 |
| Scheerlijnen: | 6 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Groen |
| Gewicht: | 3580g |
| GTIN's: | 4067729020258 |