De pace stage V zet de norm op het gebied van stijl en prestaties. Snelle wisselingen tussen licht en schaduw – geen probleem. De meekleurende uvex variomatic®-glazen passen zich binnen enkele seconden automatisch aan de lichtomstandigheden aan. Bovendien garandeert de uvex supravision®-glastechnologie met anti-fog coating maximale condensvrijheid. Bovendien: 100% bescherming tegen UVA-, UVB- en UVC-straling. Ook op het gebied van comfort doet de uvex pace stage V geen concessies: individueel verstelbare neuspads garanderen een aangenaam stevige pasvorm bij snelle bewegingen.
| Productnaam: | Uvex pace stage V Bril - black matt/mirror green |
| Fabrikant: | Uvex |
| Artikelnummer: | UVX707905 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Activiteit: | Fietsen, Hardlopen |
| Geslacht: | Uniseks |
| Materiaal: | Kunststof |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Brilontwerp: | Zonder rand, Bril met enkele glazen |
| Glaseigenschappen: | meekleurend, spiegelend, antibeslagbescherming, Uv-vescherming |
| Voor verlichting: | Categorie 1 - Slecht weer, Categorie 2 - midden, Categorie 3 - zonnig |
| Materiaal glazen: | Polycarbonate |
| Lichttransmissie: | 16-71% |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 25g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | S5330832207 |
| brilbreedte: | 150mm |
| Temple Length: | 130mm |
| glasbreedte: | 145mm |
| brugbreedte: | 17mm |
| Lens height: | 60mm |
| GTIN's: | 4043197381220 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.uvex-sports.de/ |