Shimano trapas voor alle SLX, XT en Hollowtech II cranks. Inclusief trapashuis compleet met lagerschalen links en rechts.
Voor 89,5 of 92mm huisbreedte. Een afstandsring van 2,5 mm (spacer) wordt meegeleverd.
Breedte behuizing: 89,5/92 mm
Materiaal: Kunststof
Opmerking: Het artikel wordt zonder originele verpakking geleverd.
| Productnaam: | Shimano SM-BB71-41A Trapas Pressfit voor Hollowtech II - PF41-89.5/92-24 - Speciale Aanbieding |
| Fabrikant: | Shimano Parts |
| Artikelnummer: | SHI709489 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Toepassingsgebied: | MTB |
| Type trapas: | Pressfit |
| Asprofiel trapas: | 24 mm holle as |
| Behuizingsbreedte trapas: | 89.5 mm, 92 mm |
| Type binnenlager: | Lagercups |
| Modeljaar: | 2024 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 72g |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.shimano-europe.com/ |