Vingerloze ultra fietshandschoenen voor de zomer met de geavanceerde schokabsorberende prestaties van de Elastic Interface® palmvulling.
Materiaal
Backhand: 73% Polyamide, 27% Elastaan
Palm: 60% Polyurethaan, 30% Polyamide, 10% Elastaan
Duim: 92% Polyester, 8% Elastaan
| Productnaam: | PEdALED Odyssey Elastic Interface® Fietshandschoenen - Zwart |
| Fabrikant: | PEdALED |
| Artikelnummer: | PDD720036 |
| Materiaal: | Backhand: 73% Polyamide, 27% Elastaan Palm: 60% Polyurethaan, 30% Polyamide, 10% Elastaan Duim: 92% Polyester, 8% Elastaan |
| compressie: | nee |
| Handschoenbeschermers: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Uniseks |
| Toepassingsgebied: | Racefiets, Allroad / Gravel |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Wasbaarheid: | 30 °C, Geen droger, Geen wasverzachter, Niet bleken |
| Seizoen: | Zomer |
| Temperatuurbereik: | +35°C / +15°C |
| Uitvoering handschoenen: | Korte vingers, gewatteerd |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 28g |
| GTIN's: | 8021890631084, 8021890620705, 8021890631077, 8021890631091 |
In de volgende tabellen vind je informatie over de kledingmaten van de fabrikant PEdALED .
| Europa | S | M | L | XL |
|---|---|---|---|---|
| A. Handomtrek (cm) | 19 | 21 | 23 | 25 |
| B. Handlengte (cm) | 18 | 20 | 22 | 24 |
Europa S
Europa M
Europa L
Europa XL