De Whitby Beach Shelter is eenvoudig op te zetten en biedt direct schaduw en UPF 50+ UV-bescherming. De hoekvakken kunnen worden gevuld met zand voor extra stabiliteit en de plastic zandharingen zorgen voor een stevige ondergrond. De gaaszakken bieden praktische opbergruimte.
Outtex®
Outtex® - maakt gebruik van de nieuwste ontwikkelingen in textieltechnologie.
Glasvezel stokken
Duurzame stokken van glasvezel - holle en dus flexibele stokken verminderen het gewicht.
Outwell ingenaaid grondzeil
Een ingenaaid grondzeil houdt tocht, insecten, vuil en water buiten de tent. Als het grondzeil stevig in de tent is geïntegreerd, biedt het bescherming tegen alle weersomstandigheden van vloer tot plafond.
Outwell spanglijn bevestigingssysteem
Het eenvoudige, effectieve en ingenieuze systeem voorkomt dat afspanlijnen in de knoop raken bij het inpakken.
Draagtas
Tas met riemen om de ingepakte tent over korte afstanden te vervoeren.
| Productnaam: | Outwell Whitby Strandtent - crèmewit |
| Fabrikant: | Outwell |
| Artikelnummer: | OWL721340 |
| Activiteit: | Outdoor |
| Materiaal: | Kunststof |
| Afmetingen (L/W/H): | 2000/1650/1250mm |
| Maat verpakking (L/W/H): | 500/90/90mm |
| Aantal personen: | 2 |
| Ingangen: | 1 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Wit, Beige |
| Gewicht: | 2300g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 111456 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 5709388144102 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.outwell.com/de-DE |