De Outwell Monterey 5 Air is een ruime luchttent met ruimte voor maximaal 5 personen. De zijramen verlichten het leefgedeelte met natuurlijk licht, terwijl de luifel beschutting en schaduw biedt voor maaltijden en buitenspelen. De tent is perfect voor kleinere gezinnen of de eerste kampeertrips met jonge kinderen en biedt ventilatie in de hele tent voor een beter binnenklimaat. De gepatenteerde Quick & Quiet magnetische binnendeur biedt gemakkelijke en stille toegang tot de slaapgedeeltes.
Outtex® 4000 Select
Outtex® 4000 Select is een slijtvast, hoogwaardig materiaal van zuiver polyester en biedt alle essentiële eigenschappen die kampeerders verwachten voor het dagelijks leven op de camping. Het is vlamvertragend en heeft een PU-coating die zorgt voor een waterkolom van 4.000 mm.
Brandvertragend
Het materiaal voldoet aan alle huidige voorschriften voor tentmaterialen.
Verzegelde dubbele naden
Extra bescherming bij alle naden, de kleefband zorgt ervoor dat er geen water kan binnendringen.
Aerodynamische stormbescherming sterkte 9
Het aerodynamische ontwerp van de tenten met verborgen stokken zorgt ervoor dat de hele tent stabiel blijft onder alle weersomstandigheden. Windkracht 9 op de schaal van Beaufort komt overeen met harde wind met een snelheid van 75-88 km/u.
Outwell stijf luchtsysteem
Voorzien van afzonderlijke slangen die kunnen worden opgeblazen en leeggelaten via gemakkelijk toegankelijke externe ventielen.
Snelle en stille binnendeur
Magnetische strips die in de verticale naad van de binnendeuren zijn genaaid, zorgen ervoor dat je snel en stil de slaapkamer in en uit kunt gaan. Indien nodig kan de deur worden gesloten met een rits.
Premier slaapcabine
De Premier slaapcabines van Outwell bieden een royaal oppervlak voor gemakkelijke toegang en bewegingsvrijheid, plus opbergvakken voor meer opbergruimte en kabeldoorvoeren voor netsnoeren, zoals voor lampen. Donkere plafond- en zijzeilen met gordijnen over de gaasopeningen voorkomen lichtinval en verbeteren de slaapkwaliteit.
Donker tentplafond en donkere tentwanden
Donkere dak- en zijpanelen verminderen de hoeveelheid licht die de slaapkamer binnendringt en verbeteren de slaapkwaliteit. Perfect voor vroege nachten, om in slaap te vallen en om te voorkomen dat je wakker wordt bij zonsopgang. Donkere gordijnen over de ventilatieopeningen zorgen voor extra controle over de hoeveelheid licht die binnenkomt.
Outwell Ingenaaid Grondzeil
Een dicht grondzeil is de beste manier om tocht, insecten, vuil en water buiten de tent te houden. Als het grondzeil integraal deel uitmaakt van de tent, biedt het bescherming tegen alle weersomstandigheden vanaf de grond.
Outwell gemakkelijk toegankelijk systeem
De hoofddeur wordt opzij gevouwen en het grondzeil ligt gelijk met de vloer voor een veilige en gemakkelijke toegang tot de tent.
Getinte ramen
Ramen met een getinte coating die twee belangrijke functies vervullen: Bescherming tegen verblinding door de zon en privacy in de tent.
Gordijnen met vaste punten
Gordijnen met vaste punten handig geplaatst bij elk raam. Flexibel systeem afhankelijk van hoeveel daglicht u in uw tent wilt.
Ventilatiesysteem achteraan
Speciaal achterventilatieontwerp met traploze verstelling voor aangepaste regeling en verbeterde luchtcirculatie.
Outwell HookTrack-systeem
Op strategisch geplaatste rails kunnen speciale haken worden bevestigd waaraan kabels kunnen worden gelegd en lichtgewicht accessoires kunnen worden bevestigd.
Inklapbare zijpanelen
De verbeterde luifel heeft neerklapbare zijpanelen die bescherming bieden tegen zijwind of kunnen worden teruggerold voor een beter uitzicht.
Outwell spandoekbevestigingssysteem
Het eenvoudige, effectieve en ingenieuze systeem voorkomt dat spandraden in de knoop raken bij het inpakken.
Droge rits
Verzegelde ritsnaden zorgen voor waterdichtheid.
Luchtpomp inbegrepen
Al onze tenten met Air-Tube technologie worden geleverd met onze eenvoudig te installeren, uiterst efficiënte en krachtige handpomp. Hiermee kunnen onze opblaasbare tenten in een handomdraai worden opgeblazen.
Draagtas
Tas met riemen om de ingepakte tent over korte afstanden te vervoeren.
Slaapcomfort voor 4 personen
De industriestandaard staat 60 cm per persoon in elke slaapkamer toe - Outwell slaapcomfort is 70-80 cm per persoon.
| Productnaam: | Outwell Monterey 5 Air Tent - blauw |
| Fabrikant: | Outwell |
| Artikelnummer: | OWL721350 |
| Activiteit: | Outdoor |
| Afmetingen (L/W/H): | 4450/3200/2050mm |
| Maat verpakking (L/W/H): | 790/390/390mm |
| Waterkolom: | 4000mm |
| Toepassingsgebied tent/zeil/hangmat: | Kamperen |
| Constructie tent: | Tunnel |
| Aantal personen: | >4 |
| Tent maximaal gewicht: | 22700g |
| Ingangen: | 1 |
| Apsides: | 1 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Blauw |
| Gewicht: | 22700g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 111465 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 5709388144225 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.outwell.com/de-DE |