De Fremont Lake stoel heeft een goed gevulde zitting en rugleuning. Hij is ook voorzien van een modern gepoedercoat stalen buisframe.
| Productnaam: | Outwell Fremont Lake Campingstoel - zwart/grijs |
| Fabrikant: | Outwell |
| Artikelnummer: | OWL721386 |
| Activiteit: | Outdoor |
| Materiaal: | Staal |
| Afmetingen (L/W/H): | 750/590/920mm |
| Maximale belasting: | 120kg |
| Maat verpakking (L/W/H): | 180/180/1120mm |
| Aantal personen: | 1 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Grijs |
| Gewicht: | 4800g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 470383 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 5709388105028 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.outwell.com/de-DE |