Onopvallend, stijlvol en van hoge kwaliteit - ergonomische zitconstructie van chique polyester met robuust, gepoedercoat staal.
| Productnaam: | Outwell Sardis Lake Sofa - zwart/grijs |
| Fabrikant: | Outwell |
| Artikelnummer: | OWL721389 |
| Activiteit: | Outdoor |
| Materiaal: | Staal |
| Afmetingen (L/W/H): | 1250/570/950mm |
| Maximale belasting: | 240kg |
| Maat verpakking (L/W/H): | 300/300/970mm |
| Aantal personen: | 2 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Grijs |
| Gewicht: | 8100g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 470287 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 5709388076731 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.outwell.com/de-DE |