Met zijn robuuste stalen frame onder het gestoffeerde kussen kan de Trinity Lake voetensteun worden gecombineerd met alle stoelen uit de Relax-serie.
| Productnaam: | Outwell Trinity Lake Voetsteun - zwart/grijs |
| Fabrikant: | Outwell |
| Artikelnummer: | OWL721390 |
| Activiteit: | Outdoor |
| Materiaal: | Staal |
| Afmetingen (L/W/H): | 460/600/445mm |
| Maximale belasting: | 100kg |
| Maat verpakking (L/W/H): | 100/130/650mm |
| Accessoires voor Tenten & Camping: | Accessoires Kampeermeubels |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Grijs |
| Gewicht: | 3300g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 470417 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 5709388111548 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.outwell.com/de-DE |