De
| Productnaam: | Benno Bikes Studded Snow Winter Draadband - 26 x 2.35" - zwart |
| Fabrikant: | Benno Bikes Equipment |
| Artikelnummer: | BBE722407 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Toepassingsgebied: | E-bike |
| Fietswielmaat: | 26" (559mm) |
| Type band: | Draadband |
| Luchtdruk: | 3.1bar |
| ETRTO: | 60-559 |
| Eigenschappen banden: | Spikes |
| Karkasdichtheid: | 60TPI/EPI |
| Bandbreedte: | 2.35" |
| Aantal spikes: | 306 |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Artikelnummer van de fabrikant: | P9008 |
| Gewichtslimiet (per band): | 90kg |
| GTIN's: | 810076256740 |
| Pagina van de fabrikant: | https://www.bennobikes.com/ |