| Productnaam: | Ocún Crushed Chalk 250g |
| Fabrikant: | Ocún |
| Artikelnummer: | OCN195465 |
| Activiteit: | Klimmen |
| Type krijt: | Krijt - gebroken |
| Inhoud: | 250g |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Gewicht: | 250g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 8591804500527 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.ocun.cz/en |