E-25 | Geschikt voor e-bikes tot 25 km/u.
| Productnaam: | Schwalbe G-One RS vouwband - Addix Green | Race Guard | TLR | E-25 - 28x1.70" / 45-622 | zwart |
| Fabrikant: | Schwalbe |
| Artikelnummer: | SWA740196 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Toepassingsgebied: | E-bike, Allroad / Gravel |
| Fietswielmaat: | 28" (622mm) |
| Type band: | Vouwband, Tubeless Ready |
| Luchtdruk: | 4bar |
| ETRTO: | 45-622 |
| Karkasdichtheid: | 67TPI/EPI |
| Bandbreedte: | 45 mm |
| Bescherming tegen lekrijden: | RaceGuard |
| Bandenmateriaal: | Addix Green |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 530g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 11654619 |
| Gewichtslimiet (per band): | 100kg |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Productserie: | Schwalbe - G-One |
| GTIN's: | 4026495957809 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.schwalbe.com |