Elk detail van de Mythic is ontworpen met het oog op gewichts- en volumevermindering en is gebaseerd op meer dan 40 jaar hard bevochten ervaring.
Hij is gevuld met hoogwaardig 900-FP-dons, dat in onze baanbrekende L.O.F.T 3D™-constructie een uitstekende warmte-gewicht-verhouding biedt. Deze unieke technologie maakt gebruik van gedraaide, spiraalvormige kamers om trechterpunten in de slaapzak te creëren, die voorkomen dat het dons verschuift en zorgen voor een gelijkmatige verdeling. In combinatie met een TILT-voering, die de warmte terugkaatst naar het lichaam, bereiken we zo een ongeëvenaarde warmte-gewicht-verhouding. De Mythic is weliswaar licht, maar zeker niet beperkt in functionaliteit en is uitgerust met een Pertex® Quantum Ripstop-weefsel om aan de eisen in de bergen te voldoen. Ultralicht, teruggebracht tot de essentie en compromisloos warm – ideaal voor snelle voortbeweging in koele omstandigheden, van fastpacking tot alpinisme.
Al onze donzen slaapzakken worden in Groot-Brittannië met de hand gevuld en onderscheiden zich doordat het dons vóór gebruik nooit is gecomprimeerd, waardoor het vulvermogen en de warmte behouden blijven.
| Productnaam: | Rab Mythic -6C / 20F Donzen slaapzak - Lang - rits links - dark pewter |
| Fabrikant: | Rab |
| Artikelnummer: | RAB742673 |
| Activiteit: | Outdoor, Trekking, Bergsport |
| Geslacht: | Uniseks |
| Aanbevolen lichaamslengte: | 200cm |
| Maat verpakking (L/W/H): | 180/180/300mm |
| Seizoen: | All Season |
| Uitvoering slaapzak: | Donzen slaapzak |
| Isolatie: | Dons |
| Comfort temperatuur: | +0°C |
| Temperatuurlimiet: | -6°C |
| Extreme temperatuur: | -24°C |
| Eigenschappen slaapzak: | Rits links, Met warmtekraag, Mummievormig |
| Aantal personen: | 1 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Grijs |
| Gewicht: | 710g |
| GTIN's: | 5059913244259 |
| Pagina van de fabrikant: | https://rab.equipment/ww/ |