Dit krachtige LED fietsvoorlicht combineert geavanceerde technologie met een nauwkeurig ontworpen ontwerp om de veiligheid en zichtbaarheid van de rijder aanzienlijk te verbeteren. De React Drive levert tot 600 lumen en is daarmee ideaal voor extra zichtbaarheid overdag en krachtig genoeg voor 's nachts.
Hij heeft een uniek geïntegreerd voertuigwaarschuwingssysteem. In combinatie met het Radar StVZO achterlicht lichten de naar achteren gerichte LED's op en klinkt er een geluidssignaal wanneer voertuigen worden gedetecteerd. Er is geen fietscomputer of smartphone-app nodig, waardoor de veiligheid eenvoudig en autonoom kan worden verbeterd. Dit is fietsveiligheid opnieuw gedefinieerd door intelligent onderzoek en ontwikkeling.
Dankzij de robuuste bandbevestiging kan het snel en veilig aan een groot aantal sturen worden bevestigd. Het apparaat zit in een lichtgewicht, duurzame, CNC-bewerkte aluminium behuizing. Het is IPX7 waterdicht en oplaadbaar via USB-C, met een werkingsduur tot 17 uur.
| Productnaam: | Lezyne React StVZO Fietslamp Vooraan |
| Fabrikant: | Lezyne |
| Artikelnummer: | LEZ743535 |
| Conform verkeersreglement: | ja |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Aluminium |
| Afmetingen (L/W/H): | 99/42/36mm |
| IP-beschermingsklasse: | IPX7 |
| Accutype: | vast geïntegreerde accu |
| Maximale looptijd: | 17h |
| bevestigingspositie: | Stuur |
| Maximale lichtstroom: | 600lm |
| Uitvoering fietsverlichting: | Voorlamp |
| Stroomvoorziening: | Accu/batterij |
| Eigenschappen fietsverlichting: | Via USB op te laden, Radar, Oplaadbaar |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 155g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 1-LED-43-STVZO-V117 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 4710582555121 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.lezyne.com/ |