Met een vernieuwd frame dat nu lichter en robuuster is, een soepel werkende voorvork, steekas-naafen en een 1x-aandrijving biedt deze aluminium hardtail alles wat een beginnende mtb-rijder nodig heeft om zich verder te ontwikkelen en vooruitgang te boeken.
Modern mtb-ontwerp | Conische vorken, hoogwaardige onderdelen zoals een 1x-aandrijving, steekas-naafen, interne kabelgeleiding (inclusief telescopische zadelpen) en een geïntegreerde bescherming voor de liggende achtervork bieden ambitieuze trailrijders veel ruimte voor de toekomst.
Offroad-controle | De nieuwe geometrie is geoptimaliseerd voor veilig rijden op trails en biedt, afhankelijk van de framemaat, twee verschillende wielmaten (27,5 of 29 inch). De geometrie is bovendien ontworpen voor een voorvering met een 80 mm of 100 mm vork, afhankelijk van de framemaat. Alle modellen bieden ruimte voor banden met een grote doorsnede (tot 2,4 inch), die op technisch terrein zorgen voor tractie en grip.
Licht en duurzaam | Het volledig nieuwe ALUXX-aluminiumframe onderscheidt zich door een vernieuwde vormgeving en een lager totaalgewicht, wat leidt tot betere prestaties op het terrein.
| Productnaam: | Giant Talon 1 - 29" MTB - 2026 - charcoal |
| Fabrikant: | Giant Bikes |
| Artikelnummer: | GNT744556 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | MTB |
| Naven: | Giant Tracker |
| Spaken: | stainless steel | 14g |
| Velgen: | Giant GX03V 29 | alloy, double wall, 21mm inner width |
| Ketting: | KMC X-11 |
| Cassette: | Shimano CUES, CS-LG300 |
| Versnellingspook: | Shimano CUES SL-6000 |
| Achterderailleur: | Shimano CUES RD-U6000 |
| Trapas: | cartridge |
| Kettingblad gradatie: | 30 |
| Crank: | ProWheel Charm |
| Remmen: | Tektro HDC M275, 180 / 160mm | Tektro HDC M275 |
| Zadelpen modell: | Giant Contact Switch Core |
| Zadel: | Giant ErgoContact Trail |
| Stuur: | Giant Connect Trail | 31.8mm |
| Stuurpen: | Giant Sport | 7° |
| Vork: | SXC32-3 RL |
| Frame: | ALUXX-grade aluminum |
| Schakelsysteem (Fabrikant): | Shimano |
| Gradatie cassette: | 11-48 |
| Schakeling Type: | Ketting - Mechanisch |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 29" (622mm) |
| Zadelpen: | Zadelpen star |
| Achterdriehoek: | Ongeveerd |
| Veerweg vork: | 100 mm |
| Pedalen: | MTB caged |
| Banden: | Maxxis Rekon Race | 29x2.4" | Wire Bead Tire |
| Rembediening: | Hydraulisch |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Grijs |
| Type vork: | klassieke veervork |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 1095008184 | 1095008185 | 1095008187 | 1095008188 |
| Kabelplaatsing: | intern |
| Productserie: | Giant - Talon |
| Aantal Versnellingen: | 1 x 10 |
| Framevorm: | Diamant |
| GTIN's: | 4711291189706, 4711291189713, 4711291189720, 4711291189737 |
| Pagina van de fabrikant: | https://www.giant-bicycles.com |