Als je op zoek bent naar een duurzame instaptrekkingfiets voor eenvoudig dagelijks gebruik, dan is deze versie van onze T-100 de perfecte keuze wat betreft kwaliteit en duurzaamheid. De beproefde, betrouwbare Shimano Nexus 8-speed naafversnelling biedt veel rijcomfort en is onderhoudsarm voor dagelijks gebruik. Schijfremmen – eveneens van Shimano – zorgen voor extra veiligheid.
Het stalen frame, verkrijgbaar in twee vormen, in combinatie met alledaagse voorzieningen zoals ergonomische Herrmans-handvatten, een bagagedrager, banden v
De frames van vsf fahrradmanufaktur, of ze nu van aluminium of staal zijn, worden geleverd met 10 jaar garantie. Dit geldt ook voor de starre aluminium en stalen voorvorken. Bovendien zijn alle fietsen van vsf fahrradmanufaktur goedgekeurd voor een maximaal gewicht van 140 kg.
| Productnaam: | vsf fahrradmanufaktur T-100 - Nexus - Stadsfiets - 2026 - ebony matt |
| Fabrikant: | vsf fahrradmanufaktur |
| Artikelnummer: | VSF746210 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Materiaal: | Staal |
| Toepassingsgebied: | City |
| Naven: | Shimano DH-3D37, hub dynamo | Shimano Nexus SL-C-6001 |
| Spaken: | Niro |
| Velgen: | Schürmann SDX 25 | 32H |
| Ketting: | KMC Z1 EPT |
| Cassette: | Shimano |
| Versnellingspook: | Shimano Nexus SL-C-6001, Twist Shifter |
| Achterderailleur: | Shimano Nexus |
| Trapas: | Thun Tango ML |
| Kettingblad gradatie: | 42 |
| Crank: | Lasco CF12 Aluminium | 170mm |
| Remmen: | Shimano Altus BR-MT200 | 160/160mm |
| Zadelpen modell: | Levelnine | Aluminium | 27.2mm | 350mm |
| Zadel: | Selle Royal Rio |
| Stuur: | Levelnine Trekking | 720mm |
| Stuurpen: | HL TDS-C269 | adjustable angle |
| Vork: | CroMo 4 |
| Balhoofd: | Ritchey Comp Logic V2 |
| Frame: | 25 CroMo 4 |
| Schakelsysteem (Fabrikant): | Shimano |
| Gradatie cassette: | 20 |
| Schakeling Type: | Naaf - Mechanisch |
| Extra fietsuitrusting: | met verlichtingssysteem, met spatbord, met bagagedrager |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 28" (622mm) |
| Speciale fietsuitrusting: | rear stand | SKS fender | vsf fm Basic Tour 2.0 Racktime |
| Fietsverlichting: | Busch & Müller Lumotec Dopp N plus, 35 LUX | Busch & Müller Toplight 2C |
| Handvatten: | Herrmans DD37 |
| Zadelpen: | Zadelpen star |
| Achterdriehoek: | Ongeveerd |
| Pedalen: | Marwi SP-811 |
| Banden: | Schwalbe Citizen | 47-622 | reflex |
| max. systeemgewicht: | 140kg |
| Rembediening: | Hydraulisch |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Type vork: | Stijve vork |
| Gewicht: | 14500g |
| Kabelplaatsing: | extern |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Productserie: | vsf fahrradmanufaktur - T Series |
| Aantal Versnellingen: | 1 x 8 |
| Framevorm: | Diamant |
| GTIN's: | 4260131281778, 4260131281785, 4260131281792 |
| Pagina van de fabrikant: | https://www.fahrradmanufaktur.de/ |