Snel en uiterst veelzijdig – de Vasco 28 is een prestatiegerichte gravelbike die alles aankan. De basis hiervoor is een puristisch stalen frame in combinatie met een all-road-configuratie: de soepel rollende banden (700Cx45mm) zorgen voor net dat beetje extra snelheid, zowel op asfalt als off-road. De hoogwaardige derailleur garandeert soepel schakelen, zelfs op hobbelige wegen. En dankzij de talrijke bevestigingsmogelijkheden voor tassen en andere accessoires zijn ook onbeperkte bikepacking-tochten mogelijk. Een absolute allrounder – perfect voor prestatiegerichte gravelritten op elk terrein.
De gravelgeometrie van de
T-Coat-poedercoating - Elk frame wordt in eigen huis gespoten met een robuuste en hoogwaardige
Tout Terrain werd in 2005 opgericht met als doel perfecte fietsen te ontwikkelen voor onvergetelijke momenten. En vanaf het allereerste begin was het duidelijk: een uitzonderlijke fiets kan niet zomaar overal en op elke plek worden gemaakt. Maar alleen op een heel bijzondere plek, zoals een manufactuur. Met vakkundig vakmanschap. Met jarenlange knowhow. Met oprechte passie. En met jouw inspiratie. Alleen dan wordt het jouw Tout Terrain-fiets.
| Productnaam: | Tout Terrain VASCO 28 Select 6.2 - Gravelbike - 2026 - deep ocean blue matt |
| Fabrikant: | Tout Terrain Bikes |
| Artikelnummer: | TTR747812 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Materiaal: | Staal |
| Toepassingsgebied: | Allroad / Gravel |
| Naven: | Tout Terrain EX-F1, CL | Tout Terrain EX-R1 - 10/11/12S, CL |
| Velgen: | DT Swiss G540 |
| Ketting: | Shimano CN-M6100 |
| Cassette: | Shimano 105 | CS-HG710-12 |
| Versnellingspook: | Shimano GRX | ST-RX610 |
| Achterderailleur: | Shimano GRX | RD-RX820 |
| Voorderailleur: | Shimano GRX | FD-RX820-F |
| Trapas: | Shimano BB-RS500 | Hollowtech II | BSA 68mm |
| Kettingblad gradatie: | 46-30 |
| Crank: | Shimano GRX | FC-RX610-2 | 172.5mm |
| Remmen: | Shimano GRX | BR-RX400 |
| Zadelpen modell: | Tout Terrain | 27.2mm |
| Zadel: | WTB Volt Medium |
| Stuur: | Tout Terrain Gravel | 440mm | 16° Flare |
| Stuurpen: | Tout Terrain, 100mm | +/- 6° |
| Vork: | Tout Terrain Touring Fork IV |
| Balhoofd: | Acros / Cane Creek 10 | EC34 / EC34 |
| Frame: | Tout Terrain Vasco | Stratocrom CrMo |
| Schakelsysteem (Fabrikant): | Shimano |
| Gradatie cassette: | 11-36 |
| Schakeling Type: | Ketting - Mechanisch |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 28" (622mm) |
| Zadelpen: | Zadelpen star |
| Achterdriehoek: | Ongeveerd |
| Banden: | Continental Terra Trail | 45-622 |
| max. systeemgewicht: | 130kg |
| Rembediening: | Hydraulisch |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Blauw |
| Type vork: | Stijve vork |
| Gewicht: | 11200g |
| Kabelplaatsing: | extern |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Productserie: | Tout Terrain - Vasco |
| Aantal Versnellingen: | 1 x 12 |
| Framevorm: | Diamant |
| GTIN's: | 4260384177194, 4260384177200, 4260384177217, 4260384177224 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.tout-terrain.de/ |