De Brut is ontworpen met het oog op snel, droog terrein en zit qua profieldiepte tussen de Ultradynamico Cava en Rosé in. Ultradynamico wilde een band die soepel rijdt op asfalt, maar toch iets meer grip biedt op onverharde wegen dan hun Cava.
| Productnaam: | Ultradynamico Brut Robusto Vouwband - 29x2.1" / 700c x 53?? - black |
| Fabrikant: | Ultradynamico |
| Artikelnummer: | ULT749788 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Toepassingsgebied: | Allroad / Gravel |
| Fietswielmaat: | 29" (622mm) |
| Type band: | Vouwband, Tubeless Ready |
| ETRTO: | 53-622 |
| Bandbreedte: | 53mm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 740g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 850030516527 |
| Pagina van de fabrikant: | https://ultradynamico.com/ |