De Catalan Cava is inderdaad een voortreffelijke wijn. Een minimalistische band voor wie de vrije snelheid van een slick met groot volume wil, maar een band nodig heeft die in losse bochten beter voorspelbaar is. Ontworpen om als set te worden gebruikt, of als achterband in combinatie met een
De oprichters van Ultradynamico en bandenliefhebbers, Pat en Ron, geloven dat alles in het leven niet alleen functioneel moet zijn, maar bovenal mooi. De fiets is de synthese van utilitair artistiek design; het vertegenwoordigt het raakvlak tussen functie en stijl. In wezen: rij-eigenschappen zijn even belangrijk als esthetiek. Met samen vijftig jaar ervaring op het gebied van profielen raakten Pat en Ron verdoofd. Opzichtige logo's, bizar ogende profielpatronen en overgedimensioneerde, levenloze karkassen overspoelden een markt die al vastzat in lauwe opties, waardoor er weinig keuzes overbleven voor echte bandenliefhebbers.
Een samenvloeiing van uitgebreide ervaring met all-terrain rijden, passie voor hoogwaardig rubber, een scherp oog voor design en een vleugje natuurkunde uit groep 5 leidde tot de geboorte van een banden- en onderdelenbedrijf dat volledig is gebouwd op passie, pure behoefte en startkapitaal uit de verkoop van enkele lang verloren gewaande Amgen-aandelen.
| Productnaam: | Ultradynamico Cava Rozzo Vouwband - 42-622 / 700c x 42.?? - grey/tan |
| Fabrikant: | Ultradynamico |
| Artikelnummer: | ULT749795 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Toepassingsgebied: | Allroad / Gravel |
| Fietswielmaat: | 28" (622mm) |
| Type band: | Vouwband, Tubeless Ready |
| ETRTO: | 42-622 |
| Eigenschappen banden: | Skinwall |
| Bandbreedte: | 42 mm |
| Bescherming tegen lekrijden: | Rozzo |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Grijs, Beige |
| Gewicht: | 590g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 850030516596 |
| Pagina van de fabrikant: | https://ultradynamico.com/ |