Deze trekking-e-bike is een allrounder die je overal naartoe brengt. Naar kantoor, naar de supermarkt – ja, zelfs op een meerdaagse tocht langs hele rivieren. En dankzij de goede uitrusting kun je bovendien nog veel spullen meenemen. Perfect voor zowel forenzen als toerfietsers.
| Productnaam: | Kalkhoff ENDEAVOUR 3 MOVE - Lage instap trekking-e-bike - 2026 - nepalsilver glossy |
| Fabrikant: | Kalkhoff Bikes |
| Artikelnummer: | KHB751851 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Dames, Uniseks |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | Trekking, E-bike |
| Naven: | Shimano QC300 | QR |
| Velgen: | Stars | Aluminium |
| Ketting: | Shimano CN-LG500 |
| Cassette: | Shimano Cues Linkglide |
| Achterderailleur: | Shimano Cues 9 |
| Kettingblad gradatie: | 42 |
| Crank: | Aluminium |
| Remmen: | Shimano MT200, hydraulic | 180/160mm |
| Zadelpen modell: | Aluminium, rigid |
| Zadel: | Selle Royal Essenza Plus Stracciatella |
| Stuur: | Trekking Riser |
| Stuurpen: | Aluminium, adjustable |
| Vork: | SR Suntour XCM32 Coil | QR |
| Frame: | 3|26 Bosch |
| Schakelsysteem (Fabrikant): | Shimano |
| Gradatie cassette: | 11-41 |
| Batterijcapaciteit: | 600Wh |
| Schakeling Type: | Ketting - Mechanisch |
| E-bike batterij: | Bosch PowerTube |
| Motoreenheid: | Bosch |
| Motor: | Middenmotor, Full Assist |
| Extra fietsuitrusting: | met verlichtingssysteem, met spatbord, met bagagedrager |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 29" (622mm) |
| Spanning: | 36V |
| Speciale fietsuitrusting: | Rear rack | rear stand | adjustable stem |
| Fietsverlichting: | Herrmans MR5, LED | Herrmans H-Trace, LED |
| Handvatten: | Ergon GC10 |
| Zadelpen: | Zadelpen star |
| Achterdriehoek: | Ongeveerd |
| Veerweg vork: | 80 mm |
| Pedalen: | Comfort |
| Banden: | Schwalbe Green Marathon | 55-622 |
| max. systeemgewicht: | 150kg |
| Rembediening: | Hydraulisch |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zilver |
| Type vork: | klassieke veervork |
| Kabelplaatsing: | intern |
| Display / Control Unit: | Bosch Purion 200 |
| Drive Unit Model: | Bosch Performance Line Gen. 4 |
| Draaimoment: | 75Nm |
| Productserie: | Kalkhoff Bikes - Endeavour |
| Aantal Versnellingen: | 1 x 9 |
| Framevorm: | Lage Instap / Wave |
| GTIN's: | 4000990482691, 4000990482707, 4000990482714 |
| Pagina van de fabrikant: | https://www.kalkhoff-bikes.com/de_de/ |