De AC PRO-C50 wielset combineert een 50 mm hoge aero-carbon velgdiepte met een modern breed profiel en andere eersteklas onderdelen. De spaken van koolstofvezel en keramische lagers zorgen voor explosieve acceleratie, een uiterst soepele rolweerstand en stijfheid op wedstrijdniveau – bij elke rit en op elk terrein.
Aerodynamisch geoptimaliseerd 50 mm-profiel | verbeterde aerodynamica voor hoge snelheid op vlakke trajecten en snelle allround prestaties.
Hoogwaardige kogellagers | wrijvingsarme keramische lagers zorgen voor maximale toerentalstabiliteit en soepelheid.
Carbon spaken (F21/R21) | uitzonderlijke verhouding tussen stijfheid en gewicht voor nauwkeurig rijgedrag en efficiënte krachtoverbrenging.
tubeless ready | maakt lagere bandenspanningen mogelijk voor betere grip, meer comfort en een hogere lekbestendigheid.
| Productnaam: | Control Tech AC PRO-C36 Road Wielset - 28" | Carbon | Clincher | Centerlock - 12x100mm | 12x142mm - Shimano HG |
| Fabrikant: | Control Tech |
| Artikelnummer: | CTT752760 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Carbon |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Spaken: | Carbon Fiber Spokes |
| Velgen: | UD Carbon |
| Aantal Versnellingen - achteraan: | 8, 9, 10, 11, 12 |
| Fietswielmaat: | 28" (622mm) |
| Asstandaard: | 12x100 mm (VR), 12x142 mm (HR) |
| Uitvoering fietswiel: | Set fietswielen, Set fietswielen < 1300 g, Standaardfietswiel |
| Vrijloop: | HG L (Shimano 11/12s Road) |
| Remsysteem: | Centerlock/AFS |
| Geschikte bandenafmetingen: | 28-43mm |
| ETRTO: | 22.5-622 |
| Breedte van de velg: | 28.5mm |
| Mondbreedte: | 225mm |
| Hoogte velgprofiel: | 36mm |
| Freewheel-systeem: | Shimano HG |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 1175g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | AC PRO-C36 |
| Aantal spaakgaten: | 21 |
| Bron gewicht: | BIKE24 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.controltechbikes.com |