De GPC-C40 wielset is speciaal ontworpen voor gebruik op grindwegen en bestaat uit UD-koolstofvezel, waardoor hij ongeveer 1207 g weegt. Geavanceerde polymeermaterialen bieden bij de GPC-C40 wielset uitstekende eigenschappen op het gebied van weerstand tegen vermoeidheid en trillingsdemping, wat zorgt voor een rustigere, comfortabelere en veilige rijervaring.
| Productnaam: | Control Tech GPC-C40 Gravel Wielset - 28" | Carbon | Clincher | Centerlock - 12x100mm | 12x142mm - SRAM XDR |
| Fabrikant: | Control Tech |
| Artikelnummer: | CTT752764 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Carbon |
| Toepassingsgebied: | Allroad / Gravel |
| Spaken: | Titanium + Polymer Fiber |
| Velgen: | UD Carbon |
| Aantal Versnellingen - achteraan: | 11, 12, 13 |
| Fietswielmaat: | 28" (622mm) |
| Asstandaard: | 12x100 mm (VR), 12x142 mm (HR) |
| Uitvoering fietswiel: | Set fietswielen, Set fietswielen < 1300 g |
| Vrijloop: | XDR (SRAM 12/13s Road) |
| Remsysteem: | Centerlock/AFS |
| Type band: | Draadband, Vouwband, Tubeless Ready |
| Geschikte bandenafmetingen: | 30-50mm |
| ETRTO: | 25-622 |
| Breedte van de velg: | 34mm |
| Mondbreedte: | 25mm |
| Hoogte velgprofiel: | 40mm |
| Freewheel-systeem: | SRAM XDR |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 1250g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | GPC-C40 |
| Bron gewicht: | BIKE24 |
| GTIN's: | 4710069107386 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.controltechbikes.com |