De Control Tech Aerowave wielset onderscheidt zich door zijn golvende velgprofiel. Deze vorm zorgt voor een uitstekende aerodynamica en garandeert tegelijkertijd uitzonderlijke stabiliteit bij zijwind. De velgprofielhoogte bedraagt 45 mm op het voorwiel en 50 mm op het achterwiel.
Geïntegreerde carbon-spaak-naafconstructie | Een naadloze, eendelige verbinding tussen de carbon-spaken en de naaf maximaliseert de zijdelingse stijfheid en verbetert de krachtoverbrenging voor een responsiever rijgevoel.
| Productnaam: | Control Tech Aerowave AW-1.0 Road Wielset - 28" | Carbon | Clincher | Centerlock - 12x100mm | 12x142mm - Shimano HG |
| Fabrikant: | Control Tech |
| Artikelnummer: | CTT752767 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Carbon |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Naven: | Carbon |
| Spaken: | Carbon Fiber Spokes |
| Velgen: | UD Carbon |
| Aantal Versnellingen - achteraan: | 11, 12 |
| Fietswielmaat: | 28" (622mm) |
| Asstandaard: | 12x100 mm (VR), 12x142 mm (HR) |
| Uitvoering fietswiel: | Set fietswielen, Set fietswielen < 1300 g, Standaardfietswiel |
| Vrijloop: | HG L (Shimano 11/12s Road) |
| Remsysteem: | Centerlock/AFS |
| Geschikte bandenafmetingen: | 25-38mm |
| ETRTO: | 21-622 |
| Breedte van de velg: | 30mm |
| Mondbreedte: | 21mm |
| Freewheel-systeem: | Shimano HG |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 1305g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | AW-1.0 |
| Aantal spaakgaten: | 20 |
| Bron gewicht: | BIKE24 |
| GTIN's: | 4710069107423 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.controltechbikes.com |