SON staat al meer dan 20 jaar voor naafdynamo-verlichting van de hoogste kwaliteit.
SON combineert in dit wiel zijn naafdynamo 29S met een hoogwaardige velg en spaken.
Er is een nieuw dynamomodel op de markt: de SON 29 S is zo slank en smal dat je nauwelijks zou vermoeden dat er een dynamo in zit. Door de geoptimaliseerde vormgeving van de generator worden de genormeerde nominale gegevens van 6 volt / 3 watt al bij een relatief laag toerental bereikt. Daarmee voldoet hij ook aan de StVZO-voorschriften voor 29"-wielen. Dit stelt intelligente laadelektronica in staat om bijzonder veel vermogen af te geven.
De spaaktechniek met rechte spaken (straight-pull) is optimaal voor de verhouding tussen stijfheid/belastbaarheid en gewicht. De schijfzijde is tangentieel, de aansluitzijde radiaal of tangentieel gespaakt. Er zijn drie versies beschikbaar met 32 gelijke (16:16) of 24 ongelijke (16:8) en gelijke (12:12) spaaknummers.
De standaarduitvoering heeft een geïntegreerde coax-bus voor de SON-coax-stekker. De coax-adapter zorgt voor een gemakkelijke en stevige aansluiting op SON-naafdynamo's. Met de coax-stekker kan de koplampkabel bij het in- en uitbouwen van het wiel gemakkelijk worden aangesloten en losgekoppeld. Zelfcontact is eveneens verkrijgbaar.
| Productnaam: | SON 29 S | DT Swiss GR 531 - Voorwiel met naafdynamo - Straightpull - CenterLock - 12x100 mm - 8:16 radiaal / tangentieel |
| Fabrikant: | SON |
| Artikelnummer: | SON754584 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | Allroad / Gravel |
| Naven: | SON 29 S |
| Velgen: | DT Swiss GR531db |
| Fietswielmaat: | 28" (622mm) |
| Spanning: | 6V |
| Asstandaard: | 12x100 mm (VR) |
| Bijzonderheden naaf: | Naafdynamo |
| Uitvoering fietswiel: | Voorwiel, Voorwiel > 800 g, Standaardfietswiel |
| Remsysteem: | Centerlock/AFS |
| Type band: | Draadband, Vouwband, Tubeless Ready |
| Geschikte bandenafmetingen: | 35-70mm |
| ETRTO: | 24-622 |
| Diameter ventielgat: | 6.5mm |
| Breedte van de velg: | 27.5mm |
| Mondbreedte: | 24mm |
| Hoogte velgprofiel: | 25mm |
| max. systeemgewicht: | 130kg |
| Vermogen: | 3W |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 1112g |
| Aantal spaakgaten: | 24 |
| Bron gewicht: | BIKE24 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.nabendynamo.de |