Eerst rijden, dan pas vragen stellen – de EXC 1500 CLASSIC is de enduro-wielset die daar perfect voor is. De speciale PURE-carbonvelgen met 28 DT Complite-spaken op de voorkant voor soepele precisie en 32 achter voor brute kracht zorgen voor nauwkeurig rijgedrag op nieuwe lijnen en de robuustheid om de lastige stukken te trotseren. Met een 240 Classic DEG DF hoef je je geen zorgen te maken over terugslag van de pedalen en ploeg je door het ruige terrein zonder van je fiets te vallen. Ga er vol tegenaan, de vorm volgt de flow.
Lagertechnologie | Ontdek hoe de optimale rotatie-eigenschappen van de kogellagers worden gegarandeerd en waarom DT Swiss geen naafen met instelbare lagerspeling aanbiedt.
Ervaring en handwerk | Elk DT Swiss-wiel wordt met de hand vervaardigd. Het concept van handmatige productie garandeert een stabiel en duurzaam wiel.
| Productnaam: | DT Swiss EXC 1500 CLASSIC Achterwiel - 29" | Carbon | Hookless | Centerlock - 12x148mm Boost - XD / Micro Spline |
| Fabrikant: | DT Swiss |
| Artikelnummer: | DTS755242 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Carbon |
| Toepassingsgebied: | E-bike, MTB |
| Naven: | DT Swiss 240 |
| Spaken: | DT complite® | Three-cross (1:1) |
| Velgen: | Carbon |
| Aantal Versnellingen - achteraan: | 11, 12 |
| Fietswielmaat: | 29" (622mm) |
| ASTM: | Categorie 5 |
| Asstandaard: | 12x148 mm Boost (HR) |
| Uitvoering fietswiel: | Achterwiel, Achterwiel > 900 g, Standaardfietswiel |
| Vrijloop: | XD (SRAM 11/12s MTB), Micro Spline (Shimano 12s MTB) |
| Remsysteem: | Centerlock/AFS |
| ETRTO: | 30-622 |
| Breedte van de velg: | 37.2mm |
| Mondbreedte: | 30mm |
| Hoogte velgprofiel: | 22mm |
| max. systeemgewicht: | 130kg |
| Nippels: | DT ProLock flat hexagonal alu |
| Freewheel-systeem: | Ratchet DEG 60 | DF 0°/10°/20° |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 1004g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | WEXC150TEDRCA28621 |
| Aantal spaakgaten: | 28 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Freewheel System: | Ratchet |
| GTIN's: | 7613052532998 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.dtswiss.com |