Lagertechnologie | Ontdek hoe de optimale rotatie-eigenschappen van de kogellagers worden gegarandeerd en waarom DT Swiss geen naafen met instelbare lagerspeling aanbiedt.
Leveringsomvang: incl . tubeless velglint, tubeless ventiel, IS-adapter (6-bouts)
Hookless velgen zijn speciaal ontworpen voor gebruik met tubeless banden. Het is ook mogelijk om een tubeless-specifieke band met binnenband te gebruiken. Het gebruik van clincher- of vouwbanden wordt echter niet aanbevolen.
Max. systeemgewicht: 130 kg
| Productnaam: | DT Swiss XMC 1500 SPLINE Voorwiel - 29" | Carbon | Hookless | Centerlock / 6 Gaten - 15x110mm Boost |
| Fabrikant: | DT Swiss |
| Artikelnummer: | DTS755256 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Carbon |
| Toepassingsgebied: | MTB, Cross Country, All-Mountain |
| Naven: | DT Swiss 240 |
| Spaken: | DT complite® t-head |
| Velgen: | Hookless tubeless TSS |
| Fietswielmaat: | 29" (622mm) |
| ASTM: | Categorie 4 |
| Asstandaard: | 15x110 mm Boost (VR) |
| Uitvoering fietswiel: | Voorwiel, Voorwiel 600-800 g, Standaardfietswiel |
| Remsysteem: | Schijf met 6 gaten, Centerlock/AFS |
| ETRTO: | 30-622 |
| Breedte van de velg: | 36mm |
| Mondbreedte: | 30mm |
| Hoogte velgprofiel: | 20mm |
| max. systeemgewicht: | 130kg |
| Nippels: | DT ProLock Squorx ProHead alu |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 682g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | WXMC150BEIXCA28598 |
| Aantal spaakgaten: | 28 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 7613052532769 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.dtswiss.com |