De Refugio-lijn omvat de klassieke dagrugzakken van Patagonia, die uitstekend geschikt zijn voor dagelijks gebruik maar ook jarenlang reizen doorstaan. De Refugio Daypack 32L heeft een ruim hoofdvak en talrijke tasjes en binnenvakken om veel uitrusting in op te bergen – misschien zelfs genoeg voor een kort weekendje weg. Bovendien biedt hij alle belangrijke kenmerken, zoals gerecyclede materialen met een duurzame waterafstotende DWR-impregnatie zonder gebruik van PFAS, een laptopvak, een bevestiging voor een drinksysteem en tasjes voor waterflessen.
| Productnaam: | Patagonia Refugio Dagrugzak 32L - Blue Sage |
| Fabrikant: | Patagonia |
| Artikelnummer: | PAT756901 |
| Geslacht: | Uniseks |
| Activiteit: | Outdoor, Recreatie |
| Afmetingen (L/W/H): | 300/280/530mm |
| Volume: | 32l |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch, Gerecycleerd materiaal |
| Toegang hoofdvak: | Bovenaan |
| Sluiting rugzak: | Ritssluiting |
| Ruglengte: | 48cm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Blauw |
| Gewicht: | 856g |
| Duurzaamheid: | Fairtrade |
| Tas - Versie: | Rugzak |
| Zak - Toepassing & Kenmerken: | Notebook/Tablet, Drinksysteem compatibel |
| GTIN's: | 198077730163 |