Toen de eerste generatie van de BMC KAIUS op de markt kwam, stond de gravelwereld stil. Ontwikkeld met maar één doel voor ogen – races winnen – bepaalde hij hoe snelheid op gravel eruit kan zien. Generatie 2 legt de lat opnieuw hoger. Met een aerodynamisch voordeel van 7% bij 40 km/u, verbeterde stabiliteit bij hoge snelheden en het onmiskenbare rijgevoel van de
51 mm bandenruimte, geoptimaliseerde veerkracht en een race-geschikte geometrie zorgen voor een platform dat snel blijft als het parcours ruiger wordt en het tempo hoog blijft. De VAR0-frameset wordt geleverd met frame, vork en zadelpen en beschikt over een toekomstbestendige Full-Mount/UDH-interface, waardoor je volledige vrijheid hebt bij de keuze van de aandrijving. Uitgevoerd in ruw carbon met een lichte blanke laklaag en eenvoudig verwijderbare stickers, is het klaar voor een custom-laklaag – of blijft het puur voor een tot de essentie teruggebrachte race-esthetiek.
Frame inclusief carbonvoorvork, balhoofd, carbon zadelpen, Aerocore fleshouder en steekassen.
| Productnaam: | BMC KAIUS 01 - Carbon Gravel Frameset - 2027 - lightweight carbon VAR0 |
| Fabrikant: | BMC Bikes |
| Artikelnummer: | BMC761476 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Materiaal: | Carbon |
| Toepassingsgebied: | Allroad / Gravel |
| Vork: | Kaius 01 Gen. 2 | 01 Premium Carbon | ICS Technology |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 28" (622mm) |
| Achterdriehoek: | Ongeveerd |
| ASTM: | Categorie 2 |
| Asstandaard: | 12x100 mm (VR), 12x142 mm (HR) |
| Montagehoogte (zonder SAG): | 397mm |
| Maximale bandbreedte: | 52mm |
| Schijfrembevestiging: | Flatmount |
| Max. Ø remschijf: | 180mm |
| S.H.I.S.: | geïntegreerd (IS) |
| Diameter zadelpen: | Aero / D-Shape |
| Achterderailleurhanger vervangbaar: | ja |
| Dropout: | conventioneel |
| incl. vork: | met vork |
| Diameter zadelklem: | andere/ovaal |
| Uitvoering voorderailleur: | Gelast |
| Type trapas: | T47 |
| Behuizingsbreedte trapas: | 85.5 mm |
| Modeljaar: | 2027 |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 1855g |
| Kabelplaatsing: | volledig geïntegreerd |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Gewogen versie: | 54 cm with all accessories |
| Diameter vorkbuis - Bovenste: | Systeem |
| Diameter vorkbuis - Beneden: | Systeem |
| Productserie: | BMC - Kaius |
| Framevorm: | Diamant |
| GTIN's: | 7630906535202, 7630906535196, 7630906535189, 7630906535271, 7630906535363 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.bmc-switzerland.com |