De Trek'n Eat Beef Stroganoff is precies wat je nodig hebt als je onderweg zin hebt in een stevige, klassieke maaltijd. Rond rundvlees wordt gecombineerd met een mix van langkorrelige rijst en wilde rijst als vullende basis. Gebakken champignons en uien zorgen voor hartige roosteraroma's, terwijl room en boter het gerecht zijn typische romige consistentie geven. Fijn afgestemde kruiden maken de smaak compleet. Klaar voor consumptie – ideaal voor iedereen die ook buitenshuis niet wil afzien van een echt feelgoodgerecht. Warm en koud te eten.
De '
Het product dient te worden geconsumeerd als onderdeel van een gevarieerd en evenwichtig dieet en een gezonde levensstijl. Verpakt in een beschermende atmosfeer. Koel en droog bewaren.
| Productnaam: | Trek'N Eat Beef Stroganoff - Wetfood - 350g |
| Fabrikant: | Trek'N Eat |
| Artikelnummer: | TNE761860 |
| Biologisch product: | Nee |
| Activiteit: | Voeding |
| Eigenschappen levensmiddel: | Proteïne |
| Voedingsform: | Glutenvrij, Zonder noten, Zonder palmolie, Sojavrij |
| Smaak: | Zout/kruidig |
| Type voeding: | Hoofdgerechten |
| Inhoud: | 350g |
| Modeljaar: | 2026 |
| Gewicht: | 350g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 4015753999811 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.trekneat.com/ |
| Ingrediënten | Long-grain and wild rice 34%, water, beef 20%, sautéed mushrooms 10% (mushrooms and sunflower oil), sautéed onions (onions, sunflower oil), cream (contains milk), butter (contains milk), salt, milk proteins, emulsifier: E-472e, stabilizer: E415, modified starch, skim milk powder, and spices. May contain traces of gluten. |
| Voedingswaardetabel: | Average nutritional values per 100 g: |